top of page
מצלמה
מצלמה GIF

 מצלמות ברמה אחרת

חלק ממה שאנחנו עושים: 

-התקנה מצלמות 

-מכירת מצלמות 

-תיקון מצלמות 

-תיקון DVR ושינוי מערכת הקלטה 

-מכירת מצלמות מיוחדת הכוללות זיהוי פנים ומעקב אחר תנועה. 

-מצלמת כניסה לבית כולל אינטרקום 

- גיבוי מצלמות בענן  ללקוחות בתוכנית VIP

במשך שנים אנחנו בונים תשתיות למצלמות ברמה הכי גבוהה הכוללת בין היתר לקוחות גדולים בשוק וטכנולוגיה ייחודית לנו למצלמות שלנו יכולת מעקב אחר תנועה ברחוב או בעסק.

בהמשך לנאמר יש לנו אפשרות לשמור את הפנים של כל בן אדם שעובר ונקלעת במצלמה כמו בין היתר בנמלי תעופה  גדולים בעולם,  DVR חכמים מאוד. אנחנו בעצם יכולים לתת לכם את הטכנולוגיה הכי טוב במינימום מאמץ ובמחיר נמוך וזול ( ביחס למתחרים ) .

התקשרו כבר עכשיו - 052-5351992 

מצלמות לזיהוי פנים

בעשור האחרון הפכו המצלמות לזיהוי פנים לחלק בלתי נפרד ממצלמות האבטחה העסקיות ובימינו אנו הוא נכנס לתחום בית ועסק חכם. הקומבינציה של יכולת ביומטרית ומעל זיהוי פנים, הפכה את מערכת בקרת הכניסה להרבה יותר חסינה מפני נוכלים. בבחירת מצלמה לזיהוי פנים צריך להשקיע מחשבה רבה ולקבל את ההחלטה בנידון רק אחרי הבנתם של הצרכים שלכם. ראשית כל, עליכם לשוב באם אתם בכלל רוצים במצלמה של זיהוי פנים לשם צרכים של הבית שלכם, או לחילופין לשם צרכים של העסק שלכם. שנית כל, עליכם להחליט אם לבחור במענה אשר כולל ניהול המערכת והקלטת וידאו וניתוח הווידאו ממצלמה זו – בענן. עליכם להביא אף בשיקולים שלכם את רמת האמינות של ספק מצלמה זו והאם תינתן לכם אחריות ושירות באמצעות טכנאי מצלמות בירושלים ברמה ראויה, מבלי הצורך להישאר כבולים אליו לתמיד. אנו ממליצים לכם לגלוש באתרי האינטרנט השונים ולבדוק חוות דעת על הספק. 

איך לבחור מצלמה איכותית?

 • המלצה מספר אחת – עליכם לעשות בחירה במעבד התמונה בהתאם לכשלי האור הסביבתיים – כאשר שוררת אפלה רק מצלמות אינפרה אדום יכולות לספק תיעוד בצבע. כאשר שוררת אפלה באופן חלקי – ניתן לשלב מעבד HLC. צילום אובייקטים בתנועה ייעשה לרוב באמצעות מעבד WDR, כמו למשל - לוחיות רישוי. צילום אנשים נכנסים למבנה כל שהוא כאשר השמש נמצאת מאחורה - ייעשה על ידי מעבד פיצוי אור אחורי BLC..

 • המלצה מספר שתיים – עדשה בעלת אורך מוקד משתנה עם הערך המבוקש לכם - האורך של מוקד העדשה חשוב ביותר לאפיון המצלמה. אם אתם מעוניינים לתעד מרחבים קרובים, עליכם לבחור באורך מוקד קצר. אם אתם מעוניינים לתעד אובייקטים שעשויים להימצא רחוק - עליכם לבחור באורך מוקד ארוך. אורך המוקד יקבע, בעצם, את מה שאתם צריכים בשביל לספק תמונה מהמרחק שאתם מבקשים להציב בו את המצלמה.

 • עצה מספר שלוש - בחירת החיישן בהתאם לגודל השטח ואיכות התמונה המבוקשת -  איכותה של תמונה יכולה לשמש עבור כל מיני מטרות - זיהוי פנים מלא, תיעוד משפטי או בקרה כללית המתעדת תנועה בלבד ללא זיהוי מעמיק. זה נקבע למעשה בהתאם לכמות האור שיש פר פיקסל בתמונה ולמרחק הפיקסלים אחד מהשני. ככל ששני הפרמטרים הללו מכילים ערכים מספריים גדולים יותר, כך משתבחת איכותה של התמונה. ברוב המקרים גודלו של החיישן יהיה 1/3", ובמקרים בהם התיעוד הוא בחדר גדול 1/2.5" הוא שעשוי להידרש.

 • לרוב, כאשר מעוניינים לרכוש מצלמות בעלות זיהוי פנים, רבים הם השוכחים את הדבר החשוב ביותר - למצלמות אלה יש תקנים בין - לאומיים מקובלים, שמתוקננים באמצעות ארגון ONVIP . מצלמה, אשר עונה על התקן, קל להחליף אותה (אם היא נגנבת, נשברת או מתקלקלת) עם כל מצלמה אחרת, שעונה לתקן, מכל יצרן מצלמות אבטחה בעולם. כך, אין כל בעיות תאימות במערכת בעת החלפת מצלמות או הוספת מצלמות.

 • אנו לא ממליצים לכם לקנות מצלמה חכמה, שהיא לא מצלמת IP, מפאת הסיבה שמצלמת IP מעניקה בעבורכם יכולות אשר אין במצלמות אנלוגיות, כמו למשל - חיבור לטכנולוגיות IoT של בית ועסק חכם, יכולת לחיבור אל מזכירה עסקית , יכולת לשליטה מרחוק, יכולת צפייה מרחוק בווידיאו בטלפון הנייד שלכם, שליטה על ידי דפדפן, יכולות ניתוח חכם, וכיוצא בזה..​

 • .הפתרונות החכמים של היום נעשים במצלמות מתקדמות ומשלבים שמירה ואגירה ואף יכולת של ניתוח של הווידאו המצולם בענן. כך, שעליכם להביא בחשבון, שמעבר למחיר המצלמה והאביזרים סביבה, יש עוד תשלום לרוב באופן סמלי עבור השמירה של הווידאו בענן (עד כ- שלושים דולר לשנה) ולפעמים תשלום נוסף עבור הניתוח החכם של המידע   (AI)  הנעשה בענן. בכל מקרה, תחום ה - Video Doorbell ופתרונות מעקב בווידאו הפכו לנגישים אף מבחינה כלכלית עבור כל אחד מכם.

 • בעידן הטכנולוגי המצוי כיום, בו המידע כה חשוף וזמין מכל מקום ולכל אחד, חשוב לכולכם בוודאי להגביר את רמת הביטחון האישי בסביבה העסקית ובמיוחד בסביבת העבודה. לכן, שילוב של פתרונות חכמים דוגמת טביעת אצבע או זיהוי פנים, עם או בלי שילוב של צילום בווידאו איכותי בצבע, הופכים להיות מקובלים, והמערכות האלו יכולות לשמש גם למטרות נוספות, או כחלק ממערכת "בית חכם", "עסק חכם", או מערכת אבטחה מקפת לבית, לעסק, לעובדיו ולנכסיו.

היכן מוצאים מצלמות חכמות כאלו והאם ניתן לבצע התקנות מצלמות בירושלים לבד?

ישנה אפשרות כיום להשיג מוצרי וידאו לשליטה על כניסות (לבתים, משרדים ועסקים), מה שמכונה בשם Video Doorbell, בחנויות מקוונות דוגמת אמזון, איביי או אלי-אקספרס, בפחות מ- מאתיים דולר, ויש מוצרים די טובים גם בפחות מ- מאה דולר.

ההתקדמות המואצת בתחום הטכנולוגיה של מצלמות חכמות אשר מזהות פנים והתחרות הענקית בתחום זה, אשר התפתחה בשוק, מעניקים פתרונות מתקדמים וזולים, וניתן להתקין אותן ולהפעיל אותן לבד, ללא עזרת מומחים. מצלמות חכמות פשוטות אשר היו קיימות בעבר זוכות כיום לדגמים משופרים וחכמים, ברמה של 4K לפחות K8 כבר נכנס לשוק העולמי, דגמים המנצלים את החיבור לטלפון הנייד שלכם, חיישנים חכמים, מערכות שליטה ובקרה מרחוק וחיבור לשירותי ענן מתקדמים.

מה הם ההבדלים בין המצלמות?

 

 • סוגי מצלמות להתקנה מחוץ לבית או בבית העסק שלכם -  מצלמה בסיסית בעלת רמקול ומיקרופון אחד, אור אינפרה-אדום ללילה, מוגנת מים, שמש וונדליזם בתקן IP65, ללא זיהוי פנים, והגרסה המתקדמת היא המצלמה החדישה ביותר בקו המצלמות בעלת זיהוי פנים למרחק של עד חמישה עשר מטרים בכל תנאי ראות, בלילה תוכלו ליהנות מתאורת אינפרה – אדום. מצלמה זו מוגנת מים, שמש וונדליזם בתקן IP66, חיבור WiFi מהיר ברמת תקן ac מוצפן ותקשורת מוצפנת 128bit AES with TLS/SSL,  חיבור בלוטוס', איכות צילום 4K ויכולת זום של X12. המצלמה כוללת שלושה מיקרופונים ורמקול עם יכולת זיהוי של חשודים כולל מעקב אוטומטי של המצלמה אחריהם.

 • סוגים של מצלמות להתקנה בתוך הבית או העסק - מצלמה ברמת איכות HD הכוללת זיהוי פנים באמצעות תוכנת Nest Aware המוטמעת במצלמה, עם רמקול ומיקרופון אחד, וברמה המתקדמת של המצלמה, שגם כוללת זיהוי פנים, אבל המצלמה היא באיכות 4K ויש בה כמה מיקרופונים ורמקולים. מצלמה זו מעניקה לכם את ההגנה המתקדמת ביותר בקו המוצרים להגנה על הבית או העסק שלכם ומספקת התראות דרך האפליקציה על כל זיהוי חשוד כולל מעקב אוטומטי אחרי החשוד.  

 • מערכות של מצלמות המותאמות לבית חכם (Smart Home), ולמשרד חכם, עם סנסורים וחיישנים מסוג IoT (ר"ת: Internet of Things), כולל זיהוי תנועה בבית ומצבים חריגים, הכל בשליטה מרחוק מהטלפון הנייד שלכם.

 • מערכות אינטרקום ובקרת כניסה משולבות במצלמות.

 • מצלמות לכלי רכב, מצלמות למעקב תנועה ואכיפה בדרכים.

 • מצלמות כיפה בכל מיני גדלים שונים (לרוב מיועד להתקנה על קירות או תקרה).

 • מצלמות צינור בגדלים שונים (המתאימות לכל מקום).

 • מצלמות PTZ (מסתובבות לכל כיוון) בצורות מגוונות.

 • מצלמות פיקוד עם PTZ.

 • מצלמות גוף זעירות מוסוות (למרגלים, לשוטרים ולבלשים פרטיים).

 • מצלמות אבטחה ללא מתח משקע חשמלי.

 • מצלמות ממוגנות לצרכים מגוונים ולמקומות קשים (עם הגנות מפני אש וחום, מים ולחות, עשן, מכות, ברקים, וכיוצא בזה). נכנסו לשוק מצלמות לצרכים מיוחדים, כמו למשל - מצלמות מוגנות פיצוץ לפעילות במצבים קשים, מצלמות אבטחה המסוגלות לגלות אש ועשן ולספק התראה, בנוסף או במקום גלאי אש ועשן, מצלמות אור כוכבים לצילומי לילה ברורים, מצלמות ללא אינפרה - אדום הניתן לגילוי, מצלמות טרמיות עם ביצועים אנליטיים חדשים ומתקדמים לצילום בתנאי תאורה קשים במיוחד ולמקומות עבודה קשים וכדומה.

 • מצלמות גוף ( באופן יחסי הן קומפקטיות ומתקדמות).

למה צריך מצלמה עם זיהוי פנים?למה צריך מצלמה עם זיהוי פנים?

 

במצב החברתי וכן במצב הביטחוני אשר שורר כיום במדינת ישראל, מערכות של בקרת כניסה, כולל מערכת אינטרקום אשר בהרבה מקרים משולבת עם מצלמת אבטחה, הופכות להיות מצרך חיוני והן בהחלט ממדרות את המשרדים והעסקים מאורחים בלתי רצויים. בעידן הטכנולוגי כיום בו האינפורמציה כה זמינה וכה חשופה מכל מקום ולכל אחד, חשוב מאוד בוודאי לכם להגביר את רמת הביטחון האישי בסביבת העבודה שלכם וכן בסביבה הביתית שלכם. לכן שילוב של פתרונות ביומטריים בבקרת כניסה, כמו למשל - טביעת אצבע או זיהוי פנים, הופכים להיות

נחוצים.

בעידן הטכנולוגי כיום בו האינפורמציה כה זמינה וכה חשופה מכל מקום ולכל אחד, חשוב מאוד בוודאי לכם להגביר את רמת הביטחון האישי בסביבת העבודה שלכם וכן בסביבה הביתית שלכם. לכן שילוב של פתרונות ביומטריים בבקרת כניסה, כמו למשל - טביעת אצבע או זיהוי פנים, הופכים להיות

נחוצים.

לאן התפתח תחום מצלמות חכמות?

הטכנולוגיה של הבית החכם והטכנולוגיה של המשרד החכם הינה אחד התחומים המתפתחים בעולם כיום והיא מביאה אתה פתרונות טובים לצרכים בסיסיים ומהותיים לצרכן, כמו למשל - הגדלת השליטה, האבטחה והביטחון, גם מרחוק, שליטה על הבית וצפייה על הנעשה בו מרחוק, פיקוח מרחוק על תינוקות, ילדים וקשישים וכמובן חיסכון בעלויות. בעצם, הפתרון הזה מתאים לכל בית ולכל עסק. במציאות של היום, אין טעם להתפתות ולקנות מצלמות לזיהוי פנים ברמה ירודה ובמחיר זול, שמביאים סוחרים מעודפים מהמזרח הרחוק. המצלמות הללו תקלקלנה מהר ויכולת תיקון מצלמות בירושלים - לא קיימת. הכיוון הנכון והמומלץ הוא בחירה במצלמות באיכות טובה, אם אפשר אז 4K, מצלמות הנתמכות בענן או לחלופין בהקלטה מקומית על כרטיס זיכרון, מצלמות בעלות מיקרופון ורמקול איכותיים.

מצלמה gif
10pc מצלמות gif
bottom of page