top of page

בניית רשתות תקשורת בביתים ובמסדות

Installing Electric Cable

להזמנה ופרטים נוספים צרו קשר עוד היום - 052-5351992

או השאירו לנו פרטים בתיבה ואחד מנציגי החברה שב במהרה. 

להזמנה ופרטים נוספים צרו קשר עוד היום - 052-5351992

Electrician's
תשתיות רשת ביורשלים

בניית תשתיות אינטרנט ותיקון

הכנת ארנות תקשורת

הכנה ותיקון תקשורת בין ארנות של בזק עד לבית הלקוח 

בניית ארנות תקשורת בהתאמה אישית לפי בקשת הלקוח 

פתרונות תקשורת לבתים עם קליטה נמוכה ופתרון בעיות ניתוקים 

התקנת בבית WIFI

שיפור קליטת WIFI בבית. 

הקמת רשתות WIFI בטכנולגיה WIFI6

הקמת רשתות במשרדים ופיצול רשתות לעבודה רציפה.

הקמת רשתות WIFI ותמיכה בהרחבת התשתיות. 

עוד נושאים ומאמר תכון בתחום 👇

 • תשתיות אינטרנט

 • במאמר זה נבחן בהרחבה את הנושא של תשתיות אינטרנט. מה הן, למעשה, תשתיות אינטרנט? על מנת שאתם, בתור בעלי עסק תוכלו להתנהל בצורה הכי טובה שיש, מומלץ לכם להמעיט כמה שרק אפשר את התקלות אשר נוצרות אצלכם באינטרנט, ולכן מומלץ לכם שמערכת האינטרנט שלכם תישען על תשתיות של אינטרנט כמה שיותר טובות. על מנת להקים תשתית של אינטרנט באופן מושכל ונבון, מומלץ לכם להתייעץ עם אנשי המקצוע אשר עוסקים תחום זה. בנייה איכותית, אשר תוכננה מבעוד מועד ועושה שימוש בחומרים הכי טובים שיש, תבטיח לכם שלא יהיו לכם תקלות בעסק שלכם. בניית רשת של האינטרנט – מטרתה לייעל את העבודה שלכם ככל שניתן. רשת זו אמורה לשמש את הגרעין של העסק שלכם. רשת אשר היא איננה פועלת כראוי תפגע לכם בהתנהלות של העסק שלכם. חברת התשתית של האינטרנט אמורה להניח את היסודות של תשתית האינטרנט היא, למעשה, כל הסיבים האופטיים וכן כל הכבלים אשר דרכם אמורים לעבור הנתונים, הווה אומר – האינפורמציה אשר אתם רואים בזמן הגלישה. כיום יש מעט חברות אשר פורסות סיבים אופטיים מתחת לפני הקרקע או למים עבור כל המשתמשים – אלו הן בעצם חברות תשתית של האינטרנט.

 • הקמת תשתיות אינטרנט לעסק שלכם -

 • תשתיות אינטרנט הן בעצם הבסיס למערך המחשוב של בית העסק וכן אלמנט חשוב בתפקוד שלו, וככל שהתשתיות תהיינה יותר מתאימות עבור הצרכים של העסק שלכם, כך הן ישרתו אתכם נאמנה ולטווח הרחוק והן יספקו לכם יעילות מערכתית מלאה וגישה מהירה אל מערכות המידע. כפועל יוצא, אם העסק שלכם חדש או לחילופין אתם רוצים לעשות שדרוג של מערך המחשוב של העסק שלכם שהינו כבר קיים, אנו ממליצים לכם להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בתחום.

 • רשת של מחשבים היא למעשה קבוצת מחשבים אשר הם מחוברים ביניהם בכל מיני אופנים, בין אם המדובר בכל מיני מטרות בהתאם לצורכי העסק שלכם ובין אם מדובר בשיתוף של מידע וחומרה.

 • מדוע תשתיות תקשורת לא יכולה להיות מפוזרת בשטח?

 • כבלים חופשיים אשר הם לא מקובעים בתעלות וציוד תקשורת המפוזר בכל פינה, הינם חשופים לנזק הרבה יותר רב והם עשויים גם לגרום לנזק לאנשים שבקרבתם , כמו למשל – היתקלות בכבל חשוף ונפילה עליו.

 • זאת ועוד, יש גם את הסיבה התפעולית - בעסקים גדולים, יש הרבה חשיבות לזמן שנחסך בעת אבחון וטיפול בבעיות אי לכך ובהתאם לזאת, כאשר כל הציוד מרוכז ומסודר בארונות תקשורת, יותר יעיל וכן יותר קל לעשות ניטור של מצבו באופן שוטף וקל יותר לאתר בעיות, במידה והן קורות.

 • התשתיות הן האפקט המקשר בין המחשב ובין האתר -

 • ספק אינטרנט

 • ספק האינטרנט – מוכר כ ISP – Internet service provider, הוא בעצם הגוף אשר באמצעותו ניתן להתחבר לרשת האינטרנט הגלובלית. ספק האינטרנט נותן בידכם לגלוש על גבי תשתית האינטרנט והוא טומן בחובו מערכות של סינון של אינפורמציה שבסופו יתקבל התוכן במחשב שלכם.

 • השוק במדינת ישראל מציע הרבה ספקיות אינטרנט, כמו למשל - הוט נט,  בזק בינלאומי, פרטנר אינטרנט, וכיוצא בזה.  ספקיות אינטרנט אלו מאפשרות לכם לרכוש חבילות אינטרנט של תשתית וספק באמצעות השכרה של שירותי התשתית מחברת בזק או הוט וכך למעשה תוכלו לקבל שרות אשר הוא כולל של תשתית וספק.

 • אינפורמציה חשובה אודות ספק ותשתית אינטרנט -

 • אם יש לכם בעיה באינטרנט, אנו ממליצים לכם ללכת אל המודם, הנורות המהבהבות יסייעו בידכם לגלות למי עליכם לפנות. במידה ונורת ה-DSL  מהבהבת סימן שהתקלה היא בחברת התשתית ובמקרה אחר הבעיה ייתכן בספק.

 • לפני שינוי או לחילופין החלפה או שדרוג מומלץ לכם להביא בחשבון את הצרכים שלכם. האם הכוונה כאן למשרד אשר יש בו מספר רב של מחשבים או בית עם מחשב בודד? השוק כיום מוצף במגוון נרחב של חבילות, טווחי גלישה וכן היצע רחב של מחירים – אנו ממליצים לכם לבצע סקר לפני שאתם בוחרים ספק אינטרנט או לחילופין לבני שאתם בוחרים תשתית אינטרנט.

 • מה הם השלבים החשובים בבנייתה של רשת משרדית-

 • חיסכון בעלויות בהתייעצות עם איש מקצוע – במידה ואתם מתכוונים להשקיע בפרויקט בעל עלות גבוהה עבור העסק שלכם שהינו גדול למדי, מומלץ לכם לעשות שימוש באיש מקצוע אשר תפקידו מתן עזרה בייסודו של הפרויקט שלכם וכן נתן עזרה בבחירת הספקים. התחום של רשת משרדית מוצף בשרלטנים וכן בנוכלים והם עלולים לנצל את חוסר הידע שלכם ולעשות לכם עוול, יועץ יכול לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בפרויקט שלכם.

 • קניית ציוד מקצועי מאת חברות מוכרות – כל חברה תציע עבורכם לרכישה סט של מוצרים ביתיים וסט של מוצרים עסקיים. ההבדל בין המוצרים של החברות טמון באמינותם של המוצרים. סט של מוצרים עסקיים לרכישה הינו בעל האפשרות לפעולה 24/7 וזאת בהתאם לצרכים שלכם כבעלי עסק. עליכם לוודא כי האחריות, אשר תוענק לכם על ידי החברה שעמה בחרתם לעבוד, הינה לטווח של הרבה שנים.

 • הערכת גודלו של הפרויקט לטווח זמן גדול – אנו ממליצים לכם שתתכננו את הרשת בצורה כזאת שישנם עוד כשלושים  אחוזים יותר ממה שתצטרכו בפועל. להלן שאלות חשובות אשר צריכות להישאל בתחום זה – תשתיות, כמה משתמשים ישנם היום בעסק שלכם ומה הסיכוי להתרחב בטווח הרחוק, מיזוג חדר השרתים, אל פסק, איזה תחנות קצה לרכוש, ציוד תקשורת, גודל חוות השרתים, דגמי שרתים.

 • רכישתו של הציוד המתאים לכם בפעם אחת – באפשרותכם לקבל תנאי תשלום נוחים או הנחה בהתאמה מלאה לתקציב של הפרויקט שלכם. כולכם למעשה יודעים ומכירים את הנושא של קבלת הצעות מחיר זולות שנראות אפקטיביות, כשבעצם במהלך העבודה שלב אחרי שלב מוסיפים לכם מוצרים נוספים, כך שהסכום הסופי גבוה ואף כפול מההצעה ההתחלתית אשר סיכמתם עליה עם החברה אשר בחרתם אותה, מומלץ לכם לבקש, כי בהצעת מחיר יופיעו כל האלמנטים, כולל עבודה, עד הפרט האחרון.

 • מה היא רשת ביתית?

 • רשת ביתית הינה בעצם התשתית החינות עבור חיבור מחשב לרשת האינטרנט שלכם. עליכם לעשות הבחנה לבין רשת ה- WIFI לבין רשת האינטרנט, שאף היא חשובה ביותר ולא אחת ניתן להתחבר במקומות מסוימים אל האינטרנט בעזרתה.

 • ברשת ביתית ישנם שני דברים בסיסיים אשר עליכם לדעת, כלהלן -

 • תשתית – כל חברות התקשורת אשר מספקות את החיבור הפיזי אל הספקיות השונות מהן ניתן לבחור, כמו למשל – חברות סלולר אשר מספקות אף הן שירותים של אינטרנט ביתי, חברת  החשמל, בזק ואף הוט.

 • חברת תקשורת אשר מאפשרת לכם חיבור לרשת מהירות אינטרנט, בשביל כתיבת IP, אשר נותנת לכם דרך ליצור קשר עם שרתים ועם הרבה מחשבים בכל רחבי תבל, לרבות עם ספקיות שירותי אינטרנט רבות.

 • בוודאי שבעסק שלכם יש כמה מחשבים, וכל אחד מהם מאפשר חיבור וגישה אל רשת האינטרנט. מספיק שיהיו בעסק שלכם שני מחשבים על מנת שהתקשורת ביניהם תיעשה במסגרת רשת. מה שמאפשר את התקשורת בין המחשבים הוא נתב. עם הפעלת הנתב ישנה האפשרות לקיים תקשורת בין המכשירים השונים, מחשבים וסמארטפונים.

 • העולם הגלובלי והרשת הביתית -

 • האפשרות של התחברות לאינטרנט על ידי הרשת הביתית מאוד מקלה על החיים. היא נותנת בידכם את האפשרות לעבוד במרביתו של מהזמן מהבית, לפעול ברשתות החברתיות, להציע מוצרים או שירותים שונים, לבצע מסחר אלקטרוני, לבנות חנות מקוונת, ללמוד, לחקור, לשחק, לשלוח דואר אלקטרוני וכיוצא בזה. האינטרנט מאפשר לכם לחסוך בשניים מתוך שלושה המשאבים החשובים ביותר לכל אדם - היא מוותרת על הצרכים של עריכת מסע קניות רגלי בחיפוש אחרי מוצרים ושירותים, בכך שניתן לעשות זאת מבלי לקום כלל מהכורסה בבית שלכם, זמן וכסף. במידה ואתם אינם מרוצים מהשירותים של ספקית התשתיות, אם בקלל עלות גבוהה מדי וכן אם בגלל שירות לקוי, בידכם האפשרות לעבור לחברה אחרת. בכל מקרה, התשתית אשר נדרשת עבור קיום הרשת הביתית היא מסרבלת. אין הכוונה כאן  למכשירים המחוברים זה אל זה בפקעת סבוכה של כבלים וחוטים, המקשים למצוא מה שייך למה.

 • רשת ביתית תיתן לכם את האפשרות של חיבור של מקום קטן אל העולם הגלובלי, במידה ויש ברשותכם רשת ביתית פשוטה ביכולתה להתחבר עם כל העושר הענקי הזה, אשר מציעה ומזמנת רשת האינטרנט.

 • אינפורמציה נוספת אודות הרשת הביתית -

 • רוב רובה של התפקיד של הרשת הביתית הוא להגן וכן לשמור על מידע חשוב אשר נמצא במחשב שלכם. כאשר לא נמצא כבל פיזי, היא לא תהיה חשופה לכל מיני מגעים, כולל המעשה של חבלה מתוכננת. הרשת הביתית תאפשר לכם לצלם מסמכים ואף תאפשר לכם להדפיס אותם במדפסת הביתית שלכם. חיבור לאינטרנט לאו דווקא המטרה העיקרית של הרשת הביתית, יש כאלו מבינכם אשר יסתפקו בעיקר ביכולת ההתקשרות של מכשירים המחוברים לרשת הביתית זה עם זה.

 • הגישה של המכשירים השונים בבית שלכם אל האינטרנט ניתנת בשל קיום הרשת הביתית, אשר תפקידה לשמש כמעין מתווכת בין המכשירים בבית שלכם ובין רשת האינטרנט.

 • מתן שירותי תחזוקה שוטפת ואף תמיכה -

 • הקמת תשתיות לאינטרנט ומערך המחשוב מחייבות את הביצוע של בדיקות ובקרה לשם ניטור ביצועי של המערך שכבר הוקם, ובפרט בשלב ההתקנה וההטמעה. בסוף ההקמה של מערך המחשוב ושלב ההרצה, מומלץ לכם להיעזר בשירות של חברה אמינה וטובה, אשר תורכב מטכנאים בעלי ידע ובעלי ניסיון, לשם קבלת תמיכה ותחזוקה שוטפת.

 • שירות אמין הוא שירות מקצועי, אשר יעניק לכם מענה בכל זמן נתון, הדבר כולל אף מעבדות בדיקה ותיקון מתקדמות, טכנאי שטח ותמיכה מרחוק, וכולל מלאי גדול של ציוד וחלפים זמינים. שירות התמיכה מרחוק מטרתו למצוא לכם פתרון אפקטיבי ומהיר של בעיות אשר נגרמו לכם ברשת הביתית שלכם, שדרשו בשנים קודמות הגעה של טכנאים ושליחת הציוד למעבדות שונות. תפעול תקלות דרך תמיכה מרחוק מתאפשר כיום על ידי תכנות המותקנות במחשבים ומאפשרות לשלוט בהן ולתפעל אותן מרחוק.

 • תשתית של הוט -

 • אף הטכנולוגיה אשר בה פועלת תשתית של בזק ואף תשתית של הוט – אינן נועדו על מנת לספק שירותי אינטרנט. תשתית של בזק ייעודה הוא עבור תקשורת טלפונית, ואילו תשתית של הוט  ייעודה עבור שידורי הטלוויזיה בכבלים. בהתאם לזאת, שתי טכנולוגיות אלו עברו מעין הסבה ומכן ניתן להקיש, שלכל חברה ישנם מספר חסרונות שישנה להם חשיבות מרובה, בזמן שצריך לבצע את הבחירה לאילו חברות לשלם עבור האופציה של גלישה

 • החיסרון העיקרי של תשתית של הוט – תשתית שהיא משותפת – אתם כבעלי עסק תחלקו את הקו שלכם עם משתמשים אחרים אשר שכנים שלו. כפועל יוצא – מהירות אינטרנט שלו תושפע מן העומס אשר נוצר בשל ההתנהלות של גולשים נוספים באינטרנט וזהו היתרון המובהק שאותו מעניקה חברת – הלקוחות שלה אינם ניתנים להשפעה מכמות הלקוח, אשר חולק את אותו הקו או לחילופין מהפעילות שלו ברשת.

 • היתרון העיקרי של תשתית של הוט -  רוחב חברת הוט מספקת מהירות אינטרנט בגובה של מאתיים מגב. כמו כן, תשתית של הוט מונח על העיקרון של כבלים מעט עבים, אשר הם עשויים מנוחשת שעטופה בחומר מבודד ומסביבו נמצאת מעטפת מוליכה, כך שהכבלים בהם משתמש חברת  הוט הינם הרבה פחות רגישים לרעשים הנוצרים כתוצאה מהשראה חשמלית ולהפחתה בעוצמת האות.

 • חברת הוט נגד חברת בזק – אמינות התשתית -  בזק הייתה החברה הראשונה אשר חיברה את הרבה בעלי עסקים לאינטרנט. כיום בזק משתמשת בטכנולוגיית ה-ADSL על גבי תשתית סיבי NGN. תשתית זו היא הנפוצה ביותר בעולם ומאפשרת גלישה יציבה, איכותית ומהירה עם מינימום תקלות. חברת הוט מעוניינת לחבר אתכם לרשת על ידי סיבים אופטיים מתקדמים בתשתית FTTH .

 • חברת הוט כנגד חברת בזק – כיצד ניתן לבחור בצורה הכי מושכלת ונבונה? ישנם הרבה נתונים שעשויים להיכנס לשקלול כאשר באים לקבל את ההחלטה הגורלית בנוגע לחברת התשתית האינטרנטית. בין היתר מדובר במחיר החבילה, אמינות התשתית, איכות שירות הלקוחות, תכונות החיבור ועוד. לכן, חשוב לזכור שני דברים: האחד הוא שלא מדובר בנישואין קתוליים , כך שאם יהיו בעיות, תוכלו לשנות את דעתכם ולקבל החלטה שונה. השני הוא שרק מי שמנסה – טועה ולכן כדאי בכל עת להיוועץ עם כמה שיותר חברים, מכרים, קולגות ובני משפחה וגם טכנאי מחשבים ואנשי תשתיות שבאזור ירושלים על מנת שתוכלו לדעת איזה תשתית עדיפה לכם 

 • ארון תקשורת  - כל האינפורמציה החשובה -

 • בבתים פרטיים רבים אשר תוכננו ונבנו בעשור האחרון, מוקם סוג ספציפי של ארונות תקשורת אשר מרכז בו את הטלפוניה, ציוד הרשת והכבלים המגיעים מכל רחבי הבית. הסוג הזה של ארונות תקשורת, מתאים גם לבתי עסק קטנים ביותר, אשר הצרכים של התקשורת שלהם קטנים למדי. במקרה שלהלן, תוכלו להסתפק בארונות תקשורת פשוטים ופאסיביים, אליהם מתנקזות כל תשתיות תקשורת הקיימות.

 • אך אם העסק שלכם גדול למדי, כי אז הצרכים של התקשורת שלכם יגדלו, כמות הציוד תיהפך לגדולה ביותר, והאקטיביות והיעילות אשר נדרשות מארונות התקשורת עולה בהתאמה לחשיבותם לעסק שלכם. בארונות תקשורת הללו יש צורך במתקן כבילה נכנסת ויוצאת, צורכי בקרת אקלים שוטפת, בפסי שקעי מתח ורשת וכיוצא בזה. בעסקים גדולים כשלכם, ארונות התקשורת נחשבים ללב של תשתית התקשורת הארגונית ואל תפעולם השוטף ותחזוקתם יש להתייחס ברצינות לעניין.

 • איך בוחרים ארון תקשורת לעסק שלכם?

 • לאחר שאנו כבר יודעים, כי כמעט כל עסק צריך ארון תקשורת אחד לפחות, כדי לרכז את ציוד התקשורת, האינטרנט והטלפוניה שלו, מהם השלבים בבחירת ארון התקשורת המתאים לארגונכם?

 • עליכם לבחור ארון תקשורת, אשר בעצם יענה על הדרישות הטכניות שלכם ואף יהיה תואם מבחינה חזותית לסביבה הארגונית, בשל העובדה כי ארונות תקשורת מגיעים בהיקף נרחב של צבעים, אבל, אם אתם רוצים ללכת על בטוח ולא להסתבך עם התאמת צבעים כעת או בעתיד, בחרו ארון תקשורת בצבע ניטראלי, כמו למשל – עשו בחירה בצבע לבן.

 • מאפיינים   של רשת תשתיות תקשורת קיימים בעסק והם עורכים מיפוי של ציודי קצה, כבלים וציוד תקשורת.

 • עליכם להכין תכנית, אשר היא תכיל את הרשימה של הציוד שיותקן בארון התקשורת ואופני חיבור של כל ציוד.

 • אל תסתפקו בציוד הנמצא אצלכם בלבד ואל תשכחו לכלול בתוכנית הציוד גם מקום ודרישות לצרכים עתידיים, בעת גדילת העסק שלכם. במקרים כאלה,

 • על סמך הנאמר לעיל, נתונים אלו יקבעו מה גודלו של הארון תקשורת שאתם זקוקים לו וכן הם יאתרו את המיקום האידיאלי עבורו. מיקום זה צריך לענות על כמה דרישות עקרוניות, כמו למשל - מיקום שאיננו מרכזי בארגון, אבל נגיש לתפעול, עם חיבור קרוב למקור חשמל וכיוצא בזה.

 • מדוע ישנה חשיבות לתכנון ארון תקשורת?

 • להלן כמה נקודות חשובות לבחינה בעת רכישת ארון תקשורת  -

 • אסתטיקה של הארון תקשורת – אם הסביבה של העבודה הינה אסטטית – הדבר יגרום להצלחה רבה של העסק שלכם, יש ארונות תקשורת אשר הם מיועדים להימצא בחדרים בהם יש עובדים חשוב שהארונות תקשורת ישתלבו היטב בחדר העבודה.

 • דרישות של החשמל – עליכם לוודא ראשית מה הן הדרישות של החשמל אל הארון, אנו ממליצים לכם להחליט על כמה הזנות חשמל ולא להסתפק רק באחת, יש באפשרותכם לקבוע לוח חשמל נייד למקרה של מעבר של העסק שלכם.

 • מקום – בהתאם למקום הקיים באתר נבחר את הארון תקשורת המתאים ביותר, האם מתאים לכם ארון תקשורת שהוא נמוך או לחילופין מתאים לכם ארון תקשורת שהוא גבוה. באיזו צורה יותקן הציוד, האם הפתיחה תהיה מהחזית או לחילופין תהיה הפתיחה מהצד.

 • דרישות של אבטחה – אלמנט בעל משמעות הינו רמת האבטחה. על ארון התקשורת מותקן מנעול. ארון אשר הוא עשוי פלדה, בלי כל ספק מאובטח יותר.

 • עמידותם של המדפים של הארון תקשורת וכן איכותם – איזה סוג מדפים אתם נזקקים - קבועים או נשלפים לכל ציוד צרכים אחרים, עמדת KVA מחייבת מדף נשלף, מתג תקשורת רצוי שיותקן על מדף קבוע, אלמנט חשוב הוא קורוזיה לטווח הרחוק אמורה להיבחן, אם העסק שלכם לדוגמה ממוקם על יד הים – יתעורר הצורך להיערך כיאות.

 • בטיחות - ארון התקשורת, אשר עשוי מפלדה, הוא ייצור מעין מיסוך על מנת למנוע קרינה.

 • גלגלים לארון  –תקשורת – האם צריכים אותם בכלל? – המטרה של ארון תקשורת הינה לעמוד ביציבות, אבל לא תמיד נלקחת בחשבון העובדה של מעבר צפוי או גידול שדורש לנייד את הארון תקשורת, לכן מומלץ לכם שהארון תקשורת יעמוד יציב על רגלים יציבות ושבנוסף יגיעו גלגלים במידה ויתעורר צורך בעתיד לנייד אותו.

 • תצורת רשת המחשבים - את תצורת הרשת מחשבים עליכם לקבוע מראש, לצורה בה יותקן הציוד יש השפעה גדולה על סוג הארון תקשורת המתאים. עליכם לוודא מבעוד מועד האם הכבילה תצא מן הצד / אחורי הארון תקשורת או לחילופין היא תהיה בקדמת הארון תקשורת. כמו כן, עליכם לוודא את המשקל הצפוי אותו יישא הארון תקשורת.

 • קירור הציוד אשר יותקן בארון התקשורת - כל הציוד אשר יותקן בארון התקשורת הינו פולט חום, התחממות יתר מסוכנת ואף עשויה לפגוע בציוד במידע ואף להשבית את התפקוד השוטף של העסק שלכם. לכן מומלץ לכם לבצע בדיקה של כמה מאווררים ניתן להתקין בארון התקשורת והאם קיימת דרך קירור אחרת.

 • סוג הציוד אשר יותקן בארון תקשורת – לסוג הציוד השפעה על תצורת הארון תקשורת אשר בו תבחרו, מה מתוכנן עבור התקנה בארון התקשורת - מתגי תקשורת, שרתים, מתג KVM, צגים, מכשירי מדידה מערכות אל פסק, ציוד אלקטרוני למעבדות, ציוד תקשורת וכיוצא בזה.

 • הבית. 

 • הקמת רשתות WIFI ותמיכה בהרחבת התשתיות בכל אזור ירושלים והסביבה . 

 • תיקון תשתיות מחוץ לבית ומתיחת קווים חדשים לארון בזק. 

bottom of page