top of page

גיבוי מחשבים

כולנו שמחים מידי יום כאשר המחשב עובד והכל מתפקד ועוד כשורה. 

אבל מה קורה אם פתאום ללא "הודעה מראש" הקבצים נמחקים? 

ההמלצה שלנו - לא לחכות שיגיע היום הזה בו איבדנו כל זכר לקבצים שלנו ... 

אלא להקדים תרופה לתקלה ... 

באמצעות פעולת גיבוי מחשבים ניתן לשמור את הקבצים על המחשב בצורה בטוחה ולהימנע מבעוד מועד מאיבודם.  את הקבצים מגבים באמצעות תוכנות שונות ובטוחות. ומשום שאין מדריך ספציפי עבור כל מחשב או תוכנה כיצד לגבות את הקבצים החשובים והיקרים לנו,  למרות השירותים הפופולריים, כמו: גוגל דרייב , או תוכנת הדרייב של אופיס, דרופבוקס ועוד - ניתן לגבות את הקבצים באופן יעיל ובטוח יותר אצלנו בשיטה בעלת 3 שלבים.  

לבטח שאלתם למה אלטרנטיבה בעלת 2 שלבים ובמה הם בטוחים יותר מהתוכנות החינמיות ? אנחנו משיבים ומסבירים :

בשנת 2014 התפרסם באתרים מקצועיים ברחבי העולם אודות שירותי אחסון חינמיים בדרופבוקס אשר אלו שאחסנו וגיבוי את הקבצים שלהם במערכת אונליין הפופולרית קמו לבוקר בו לא נותר זכר לקובץ מגובה ושמור שלהם במערכת . החברה מחקה את כל הקבצים המגובים ושמורים לכאורה. למעשה שירות האחסון דרופבוקס מחק את הקבצים של המשתמשים: 

 

לינק לכתבה :  הכנסו לכתבה המורחבת הכתבה בעברית.

עוד פורסם שגם משתמשים ששילמו כסף עבור השירות של DROPBOX  גם עבורם נמחקו הקבצים.   בתוך כך נגרם אי שקט עבור המשתמשים שעבורם גיבוי ואחסון קבצים הוא חשוב מכל. ומאז ועד היום עסקים וחברות ואפילו אנשים פרטיים מעדיפים לגבות באמצעות חברה לגיבוי מקומית שנותנת מענה מאובטח ולוקחת אחריות על קבצי החברה, העסק או המחשב הפרטי עבור קבצים חשובים.

 

ומה לגבי גיבוי ואחסון בדרייב של גוגל שאלתם? נכון גם שם ניתן לאחסן חינם  ואף לגבות מאידך, רק בעלי תיבות מייל בתשלום יכולות להינות מאחסון רחב יותר ולא למחוק על מנת לפנות מקום. החדשות ה"מרעישות" יותר הו עכשיו ומיד מתרחשות- 2020 גוגל קיבלה החלטה לחסום תיבות מייל ללא תשלום אשר האיחסון שלהם הוא 0 מקום לפיכך, מי שיגבה חומר בגוגל דרייב החינמי - יופתע לגלות שהוא אינו יכול לגשת לדרייב לצפות בקבצים או לא לקבל מיילים.  

הפתרון האולטימטיבי הוא גיבוי בענן - בשרתי חברה שתבחרו - ואנחנו כאן כדי שתוכלו לבחור גם בשירותי גיבוי בענן אצלנו ולא רק בענן אחד על מנת ליצור גיבוי מלא וללא חששות למחיקת קבצים.

10pc מערכות ומחשבים נותנת שירותי גיבוי בענן עבור גיבוי מחשבים שונים לחברות, עסקים ופרטיים מה שנותן לכם שקט נפשי ובתוך כך שירות זמין לכל תקלה ובאופן מיידי בעברית להבדיל מחברות זרות אחרות.

 המלצה שלנו איך לגבות מידע  .

הדרך שלנו למתן גיבוי מלאה לעסק ולמשתמש הביתי הוא דרך גיבוי מנוהל היא הדרך הכי בטוחה עבור העסק שלך גיבוי מנהול שנבדק בקפידה כל יום כך אתה מבטיח שקט נפשי לא רק לקבצים כמו בכל הפלטפורמות האחרות אלה לכל המערכת כולה בין היתר אנחנו יודעים לגבות כל מיני סוגי ולפטפורמות שנות 

גיבוי SQL - חשבשבת ,שרתי SQL 

גיבוי כל המערכת הפעלה בתוכנה חוקית 

גיבוי בכמה שרתי בארץ ובעולם 

תמיכה און לין במקרה של בעיה בעסק 

אבטחה על השרתים 24\7 ימים בשבוע 

איך לשמור על הקבצים של המחשב מאמר בקרוב 

טכנאי מחשבים בירושלים רמות 

bottom of page